Átmegy Diktatúra Gyerekközpont sport vb selejtező Szeretett Erősít idióma

14 vb-selejtező – a fele a Sport tv-n is • SportTV

Női kézilabda vb-selejtező - négygólos előnyben a magyar válogatott - Hír TV

MLSZ válogatottak - Egygólos vereség az albániai vb-selejtezőn

Futsal vb-selejtező: izraeli győzelemmel hangolt a válogatott a debreceni  meccsre - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye  hírei - Dehir.hu
Futsal vb-selejtező: izraeli győzelemmel hangolt a válogatott a debreceni meccsre - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Újrajátszást akar az afrikai csapat a botrányos vb-selejtező után -  Sportal.hu
Újrajátszást akar az afrikai csapat a botrányos vb-selejtező után - Sportal.hu

Futsal vb-selejtező - Hazai döntetlennel kezdtek a magyarok - Eurosport

Futsal vb-selejtező: biztosan csoportmásodik a magyar válogatott

Labdarúgó VB selejtező – TeleSportingBet

Index - Sport - San Marino–Magyarország, világbajnoki selejtező - Percről  percre
Index - Sport - San Marino–Magyarország, világbajnoki selejtező - Percről percre

Vb-selejtező: döntetlent játszott a magyar válogatott a Wembleyben! (videó)  - sport
Vb-selejtező: döntetlent játszott a magyar válogatott a Wembleyben! (videó) - sport

Vb-selejtezők: a 2026-os vb rendezői közül mindenki ott lesz idén Katarban  - Infostart.hu
Vb-selejtezők: a 2026-os vb rendezői közül mindenki ott lesz idén Katarban - Infostart.hu

MLSZ válogatottak - A lengyelek ellen kezdjük és zárjuk a vb-selejtezőket

Sport: Elképesztő jelenetek közt szakadt félbe a brazil-argentin vb- selejtező | hvg.hu

Női kézilabda-vb-selejtező, visszavágó: Magyarország–Izland 34–28 (17-14) |  M4 Sport
Női kézilabda-vb-selejtező, visszavágó: Magyarország–Izland 34–28 (17-14) | M4 Sport

Vb-selejtező: egy félidőt bírt a magyar labdarúgó válogatott az  Eb-ezüstérmes ellen - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és  Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Vb-selejtező: egy félidőt bírt a magyar labdarúgó válogatott az Eb-ezüstérmes ellen - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Hoztuk a papírformát, sima győzelem az utolsó hazai vb-selejtezőn –  Magyarország–San Marino 4–0 (2–0) - PestiSrácok
Hoztuk a papírformát, sima győzelem az utolsó hazai vb-selejtezőn – Magyarország–San Marino 4–0 (2–0) - PestiSrácok

Vb 2022: Mexikó a hajrában fordított Jamaicában; győzött az USA - N

NSM: fókuszban a magyar válogatott és a vb-selejtezők - NSO

Vb-selejtező: a Manchester City sztárja nem játszhat a magyar válog

A részrehajló bíró miatt kéri a vb-selejtező újrajátszását az afrikai  sztárcsapat
A részrehajló bíró miatt kéri a vb-selejtező újrajátszását az afrikai sztárcsapat