Home

visszhang eltolódás Amazon dzsungel fcsb vs cfr cluj live digi sport 1 Pebish megszelídíthetetlen Biztonság

Video | CFR Cluj – FC Arges 1-0. The champion is in the semi-finals, after  having the first shot on goal in the 46th minute and a goal in the 89th  minute
Video | CFR Cluj – FC Arges 1-0. The champion is in the semi-finals, after having the first shot on goal in the 46th minute and a goal in the 89th minute

CFR Cluj – FCSB | Liga 1 2022-2023 | eFootball - YouTube

FCSB - CFR CLUJ LIVE DIGISPORT, Meci din LIGA 1 a Romaniei | iDevice.ro

Meciul CFR Cluj - Borac Banja Luka, din turul 1 preliminar UCL, va fi  transmis ÎN DIRECT de Digi Sport 1
Meciul CFR Cluj - Borac Banja Luka, din turul 1 preliminar UCL, va fi transmis ÎN DIRECT de Digi Sport 1

CFR CLUJ - FCSB LIVE DIGI SPORT 1, Fotbal din Liga 1 Romania | iDevice.ro

Video | FCSB - CFR Cluj 0-1. Punct ochit, punct lovit pentru campioană,  care egalează liderul Farul
Video | FCSB - CFR Cluj 0-1. Punct ochit, punct lovit pentru campioană, care egalează liderul Farul

Video Exclusiv | FCSB a cerut penalty în derby-ul cu CFR Cluj, dar Ion  Crăciunescu a răsturnat situația! Verdictul specialistului
Video Exclusiv | FCSB a cerut penalty în derby-ul cu CFR Cluj, dar Ion Crăciunescu a răsturnat situația! Verdictul specialistului

Burcă, eroul CFR-ului din meciul cu FCSB: "Nu prea s-a jucat fotbal azi, am  țipat unii la alții"
Burcă, eroul CFR-ului din meciul cu FCSB: "Nu prea s-a jucat fotbal azi, am țipat unii la alții"

Celtic Glasgow - CFR Cluj, în direct, la Digi Sport 1. După un 4-3  neașteptat, CFR Cluj se pregătește să-i învingă din nou pe scoțieni | Digi24
Celtic Glasgow - CFR Cluj, în direct, la Digi Sport 1. După un 4-3 neașteptat, CFR Cluj se pregătește să-i învingă din nou pe scoțieni | Digi24

A dat cu șpițu'! Edjouma, aproape de un gol fantastic în FCSB - CFR Cluj |  Sport.ro
A dat cu șpițu'! Edjouma, aproape de un gol fantastic în FCSB - CFR Cluj | Sport.ro

CFR Cluj - FCSB Live Video Online în etapa a 5-a din play-off-ul Ligii 1

Se anunță spectacol! Dinamo - FCSB, în direct, la Digi Sport 1 | Digi24

Video | Trei cereri de penalty în prima repriză a meciului dintre CFR Cluj  și FCSB. Ce arată reluările
Video | Trei cereri de penalty în prima repriză a meciului dintre CFR Cluj și FCSB. Ce arată reluările

Dubla manșă CFR Cluj - Young Boys, din turul 3 preliminar Champions League,  va fi transmisă ÎN DIRECT de Digi Sport 1
Dubla manșă CFR Cluj - Young Boys, din turul 3 preliminar Champions League, va fi transmisă ÎN DIRECT de Digi Sport 1

CFR Cluj - FCSB 0-1, în runda 24 a Superligii

Video | CFR Cluj - FCSB 4-1. Oaspeții, umiliți de ardeleni, care n-au avut  antrenor principal pe bancă, după scandalul cu Șumudică
Video | CFR Cluj - FCSB 4-1. Oaspeții, umiliți de ardeleni, care n-au avut antrenor principal pe bancă, după scandalul cu Șumudică

Video | CFR Cluj - FCSB, 1-0. Ardelenii câștigă derby-ul campionatului.  Arlauskis, omul meciului
Video | CFR Cluj - FCSB, 1-0. Ardelenii câștigă derby-ul campionatului. Arlauskis, omul meciului

FCSB - CFR Cluj 3-3. Derby ”de vis” pe Arena Națională! Cristea a egalat în  prelungiri | Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 3-3. Derby ”de vis” pe Arena Națională! Cristea a egalat în prelungiri | Sport.ro

Video | CFR Cluj - FCSB 1-1. Remiză pentru Farul! Roș-albaștrii au avut un  gol anulat pe final
Video | CFR Cluj - FCSB 1-1. Remiză pentru Farul! Roș-albaștrii au avut un gol anulat pe final

Se știe cine va arbitra marele derby dintre FCSB și CFR. Clujenii au făcut  scandal
Se știe cine va arbitra marele derby dintre FCSB și CFR. Clujenii au făcut scandal

FCSB – CFR CLUJ LIVE DIGI SPORT 1 FOTBAL LIGA 1 ROMANIA | iDevice.ro

Cum arată cotele la titlu în viziunea specialiștilor, după CFR Cluj – FCSB  0-1. Oltenii au reintrat în ”horă”
Cum arată cotele la titlu în viziunea specialiștilor, după CFR Cluj – FCSB 0-1. Oltenii au reintrat în ”horă”